מצלמת אבטחת IP חיצונית Atom AR3S עם זיהוי פנים + מעקב אוטומטי עם 360 מעלות - פרס ה- CES Innovations 2017

קוד: 52-006
1 996,00 ₪ 1 596,00 ₪ מחיר לא כולל מע"מ: 1 330,00 ₪
הזמנה מראש אספקת מוצר בעוד כ-1-3 שבועות.
כן! אנו שולחים אל US
+

מצלמת אבטחת IP חיצונית Atom AR3S עם זיהוי פנים + מעקב אוטומטי וזווית צפייה של 360 °.

הגנת הקונה

  • החלפת מוצרים
  • בחינם תוך 30 יום
  • אחריות של 24 חודשים למוצרים
  • אחריות להחזר כספי תוך 14 יום

תיאור מוצר

מצלמת אבטחת IP חיצונית Atom AR3S עם זיהוי פנים + מעקב אוטומטי עם זווית צפייה עד 360 ° - פרס ה- CES Innovations 2017. מצלמה זו מיועדת לשימוש חיצוני, כמו ניטור הבית (דלת הכניסה והסביבה). הודות לתפקוד של סיבוב 360 ° אופקית ו- 108 ° אנכית הוא מסוגל לפקח על שטח רחב. איתור המוטונים מסופק על ידי שלושה חיישנים, אחד מול המצלמה, ושניים מאחור. הודות לפריסת החיישנים, זה כאילו המצלמה מסוגלת אפילו לראות עד מאחורי המצלמה. עם גילוי תנועה דרך החיישן המצלמה פונה מיד לכיוון הרצוי ומתמקדת בפולש האזור המפוקח. עדשה יכולה לזהות פנים ותנועה אנושית וממשיכה ברציפות אחר תנועתו. ואז היא שולחת הודעת התראה עם תמונה בטלפון הנייד שלך (טאבלט) על שיבוש האזור המפוקח. למצלמה יש מחבר לחיבור רשת שדרכו ניתן לחבר אותו לנתב באמצעות כבל ולא רק דרך חיבור wifi.  

תיעוד המצלמה נשמר על פי ההגדרות שלך בענן שלך, או שאתה יכול להשתמש בשטח האחסון באמצעות התחברות לחשבון Google שלך לדיסק של גוגל שם יש לך 15 GB פנויים בחינם. ההתקנה והחיבור עם חשבון Google שלך קל ומתבצע ישירות דרך היישום Amaryllo. אפשרות נוספת היא לחבר את מצלמת Atom ישירות לענן של חברת Amaryllo, שמציעה אחסון בחינם של סרטונים בשרת שלה לארכיון של 24 השעות האחרונות ושלושה ימים אחסון של התרעות אזהרה של 10 שניות עם הגילוי. תוכניות ארכיון אחרות טעונות.

מצלמת אבטחה חיצונית עם זיהוי תנועה ופנים

מצלמת האבטחה ATOM AR3S כוללת זרם שמע ווידאו דו-כיווני מובנה באיכות Full HD מה שמאפשר לכם להשתמש בו כשומר וידיאו. עם גילוי תנועה מול מצלמת הבית מתחיל זרם הווידיאו בטלפון הנייד שלך ובאודיו דו כיווני תוכל לתקשר עם אדם מול המצלמה. פונקציית זיהוי פנים מאפשרת למצלמה לזהות פנים אנושיות. בזמן האזעקה המצלמה תשלח התראה עם תמונה של גילוי תנועה. בהמשך, המצלמה מנסה לזהות את הפנים וברגע שהיא תזהה, היא תשלח את תמונת הפנים של האדם. המכשיר מגלה רק פנים אנושיות. זה לא מגיב לבעלי חיים או לדברים דוממים אחרים. זיהוי תנועה נתמך גם על ידי הפונקציה של ניטור אדם או אנשים באזור הצפייה במצלמה. מנוע סרוו מאפשר למצלמה לסובב באופן אוטומטי ולעקוב אחר תנועת האדם שזוהה. למצלמה פונקציית זיהוי תנועה ומעקב אחר אובייקט מזוהה בטווח של 12 מ '.

זו באמת המצלמה החכמה TOP, שזכתה בפרס היוקרתי CES בשנת 2017, בתחום החידושים בשוק המצלמות הדיגיטליות.

הגנה על מצלמות IP

המצלמה נראית עם ראיית לילה IR עם 4 נוריות IR בטווח של 5 מ ', חיישן תנועה PIR 3x וחיישן קול. בעת שידור חי תוכלו להשתמש בזום דיגיטלי פי 4. זוהי מערכת אבטחה בהתקנה עצמית, המיועדת לשימוש חיצוני כמו גם פנימי. המצלמה מתאימה במיוחד לניטור הסביבה ודלת הכניסה לבית, אך ניתן להשתמש בה גם לניטור אחסון, שערים, ניטור חפצים וכל מקום אחר בו תרצו לקבל סקירה על המתרחש. ההתקנה מאוד פשוטה. לאחר הורדת האפליקציה Amaryllo בתמיכת מערכת ההפעלה אנדרואיד ו- iOS דרך GOOGLEPLAY תונחה לאורך כל ההתקנה של מצלמת IP.

היישום מכיל הגדרות חיישנים שונות המאפשרות לך להגדיר את מצלמת ה- IP בהתאם לצרכים שלך. באמצעות יישום המכשיר משויך לנתב WiFi ומערכת האבטחה פעילה. המצלמה זוכרת עד 4 רשתות Wi-Fi שונות כך שתוכלו להתחבר למגוון נתבים ובמקרה של כשל בחיבור אחד, היא תתחבר לרשת Wi-Fi אחרת, השמורה בזיכרון ונמצאת בטווח הטווח שלה. ביישום הוא מסוגל גם לחבר מצלמות נוספות מ Amaryllo. כך שתוכלו לכסות מספר מיקומים ולעבור בין מצלמות.

מצלמת אבטחה עם זיהוי פנים וזווית צפייה 360

תקשורת מלאה באמצעות הצפנת 256 סיביות לא נגישה. איכות, בטיחות ומהירות העברת וידאו ושמע לכן ברמה הגבוהה ביותר. באמצעות היישום תוכלו לצפות בשידור חי של מצלמות ברזולוציית Full HD של 1920x1080. בהפרעה לחיישן השמע או התנועה, המצלמה משגרת אזעקה צורמנית ותקבלו התראות טקסט ותמונה דרך האפליקציה בטלפון הנייד שלכם. אתה יכול להתחיל שידור חי כדי לראות מה קורה. שמע דו כיווני מאפשר לך לתקשר מרחוק. למצלמה מנוע מובנה המאפשר לנוע 360 מעלות ומאפשר לך לפקח על כל האזור בו מותקנת המצלמה.

מכלול fhd מצלמת אבטחה IP חיצונית עם מתאםR 3 מייצג את הגדרות היישום

מצלמת אבטחת IP חיצונית מופעלת דרך קבע באמצעות מיקרו USB ומתאם AC / DC. בעזרת התושבת הכלולה תוכלו להתקין אותה על התקרה, במקום בו תהיה התצוגה הטובה ביותר בטווח של 360 °. חברת Amaryllo מציעה עם המצלמה אפשרות להתאמת אחסון חיצוני בשרתיה. הוא מציע שירות חינם של אחסון וידיאו אזעקה למשך 3 ימים. כל אזעקה מוקלטת באחסון חיצוני בסרטון של 10 שניות. זה מספיק כדי לברר מה קרה ויש לך עדויות וידאו.

Amaryllo מציעה גם אפשרות להפעיל את השירותים של שירות של 7 ימים, 30 יום או 365 יום המספק אחסון חיצוני על השרתים שלהם עבור הסרטונים והתמונות שלכם. פונקציות אחרות כלולות גם בחבילה. אתה יכול לבדוק את החבילה בניסיון של 30 יום. הפעלת השירות זמינה בארבעה שלבים פשוטים תוך שימוש בהוראות המצורפות ובקוד QR. שירות זה המסופק על ידי אמרילו מחויב. גוגל מציעה שטח אחסון בחינם 15 ג'יגה -בתים ותוכלו להתחבר אליו דרך האפליקציה וחשבון Google שלכם.

תכונות יישום אטום AR

מאפיינים:

ועוד מצלמת IP לאבטחת WiFi עם ראיית לילה IR
ועוד איתור פנים ומעקב אחר אדם מזוהה
ועוד חיישן PIR וסאונד 3x עם העברת שמע דו כיוונית
ועוד אפשרות לחיבור אחסון בחינם בגוגל עם נפח של 15 ג'יגה בייט של נתונים
ועוד איתור תנועה ומעקב אחר אדם שזוהה בטווח של 12 מטרים
ועוד חיבור דרך רשת Wi-Fi או באמצעות כבל רשת

מפרטים:

חיישן תמונה: CMOS 1/2 "
רזולוציה: Full HD 1920x1080 30fps, 720P, 480P, 360P
זום דיגיטלי: פי 4
תמונת זווית על ידי מצלמה מסתובבת: 360 °
דחיסת וידאו: H.264, MJPEG
זיכרון: 8 GB מובנה
אבטחת וידאו הצפנת 256 סיביות
פרוטוקולי רשת: TCP / IP, UDP / IP, HTTP / HTTPS, FTP, DHCP, NTP, WPS
מיקרופון מובנה:
זיהוי פנים: כן (מעקב אחר אדם מזוהה עם מאגר פנים)
חיישן תנועה: חיישן תנועה PIR 3x
חיישן סאונד: חיישן סאונד
אודיו: מיקרופון דו-כיווני מובנה
שליחת התראות למכשיר, טקסט ותמונות: כן
ראיית לילה IR: 4 נוריות LED
מתח: 12V / 3,75A DC
הגנת IP: IP66 עמיד למים, עמיד בפני אבק
מערכת הפעלה: iOS 7 ומעלה, Android 4.1 ומעלה
WiFi: MIMO אלחוטי 2x2 2,4 GHz 802.11 b / g / n
מידות: 130x110x63 מ"מ
טמפרטורת הפעלה: -30 עד 50 מעלות צלזיוס
משקל: 0,8 ק"ג


תוכן:

1x מצלמת אבטחת IP חיצונית
כרית 1x לחיבור המצלמה לתקרה
1x מתאם AC / DC
ידני 1x

דיון במוצר (0)

האם יש לך שאלות לגבי מוצר?
שאל במהלך הדיון

אין עדיין שאלות
נשלח תשובה לשאלתך למייל זה

דירוג מוצר (0)

עדיין אין דירוג