חולצת כושר חכמה עם ניווט - Bluetooth (iOS, Android)

קוד: 11-284
356,00 ₪ מחיר לא כולל מע"מ: 296,68 ₪
הזמנה מראש אספקת מוצר בעוד כ-1-3 שבועות.
כן! אנו שולחים אל US
Cards
+

חולצת כושר חכמה עם ניווט - Bluetooth (iOS, Android) שיעזור לך להשיג את יעדי האימון שלך מהר יותר מאי פעם.

הגנת הקונה

  • החלפת מוצרים
  • בחינם תוך 30 יום
  • אחריות של 24 חודשים למוצרים
  • אחריות להחזר כספי תוך 14 יום

תיאור מוצר

חולצת כושר חכמה עם ניווט - Bluetooth (iOS, Android) שיעזור לך להשיג את יעדי האימון שלך מהר יותר מאי פעם - הישאר בכושר ותהנה מחייך . זו חולצת טריקו מהפכנית שעדיין לא הייתה כאן, היא מתעדת כל פעילות שלך, תרתי משמע. הפעל את החולצה על ידי לחיצה על הכפתור הרך שנמצא בשרוול השמאלי והחיישן המובנה בחלק האחורי של החולצה יתעד את כל הפרטים הדרושים, כגון מספר הצעדים שננקטו, מספר הרצפה המטפסת, קלוריות שרופות ובאותה עת יכולות לנווט בך, מהו החידוש המוחלט בשוק.

טריקו עם ניווטטריק חכם

אתה יכול להתאים את חולצת הטריקו שלך לטלפון החכם באמצעות Bluetooth, ואז להשתמש באפליקציה זמינה באופן חופשי (iOS, Android) כדי להציג את הנתונים המוקלטים מהפעילויות שלך, או להתחיל בניווט ולבחור את יעד הטיול שלך. חולצת הטריקו החכמה תראה לך את הדרך ללא תצוגה חזותית, רק על ידי חיישנים רוטטים המונחים על הכתפיים, הקובעים את כיוון הפנייה על ידי רטט. החולצה אטומה למים, אז אל דאגה לתנאי מזג אוויר גרועים. הסוללה המובנית נטענת באמצעות כבל המיקרו USB הכלול . תוכלו ללבוש חולצת טריקו נוחה וגם אופנתית בכל מקום - בבית, בחדר הכושר, בריצה.

מספר שלבי כושר מקליט את השלבים
חולצת הכושר באמצעות האפליקציה מודיעה לך על מספר הצעדים המדויק שביצעת במהלך היום - בין אם זה במהלך טיולי בוקר / ערב, או במהלך שעות העבודה.
מספר קומות כושר רושם את מספר הקומות שטיפסו
לפעילות הגופנית שלנו, בריא יותר הוא להשתמש במדרגות מאשר במעלית. יישום החולצה מתעד את מספר הקומות שטיפסת במהלך היום ועוזר לכם להישאר במצב בריא.
ספירת קלוריות כושר מתעד את הקלוריות שנשרפו
אפילו מאמץ הפעילות הקטן ביותר עוזר לשרוף קלוריות. באמצעות החולצה והיישום תוכלו לקבל מידע על מספר המדויק של קלוריות שנשרפו לאחר הפעילות הספורטיבית.
מרחק הטריקו של fitnes מתעד את המרחק
קרדיולוגים אוהבים את החולצה הזו מכיוון שהיא אידיאלית לפעילות שלהם. תקבל הודעה על מרחק ההליכה או ההגעה כאשר אתה מתאמן בחוץ, או על מסלול הריצה.
כושר טריקו ניווט למיקום הנדרש
באמצעות האפליקציה המתאימה של החולצה, הזן את היעד הרצוי והחולצה תנווט לאן ללכת, ללא צורך להשתמש במפה או בניווט בטלפון הנייד שלך כדי לוודא שאתה בדרך הנכונה. החולצה המשתמשת בחיישני רטט המונחים על הכתפיים תגיד לך לאיזה כיוון אתה צריך ללכת כדי להגיע ליעד הסופי בהקדם האפשרי.

דיון במוצר (0)

האם יש לך שאלות לגבי מוצר?
שאל במהלך הדיון

אין עדיין שאלות
נשלח תשובה לשאלתך למייל זה

דירוג מוצר (0)

עדיין אין דירוג