משקפי RGB LED למסיבות עם אנימציות שונות

קוד: 27-029
716,00 ₪ מחיר לא כולל מע"מ: 596,68 ₪
הזמנה מראש אספקת מוצר בעוד כ-1-3 שבועות.
כן! אנו שולחים אל US
Cards
Crypto
+

משקפי RGB LED למסיבות עם אנימציות שונות - משקפי ראווה לתכנות עם 68 פיקסלים בצבע מלא. תהפוך למופע אור מהלך.

הגנת הקונה

  • החלפת מוצרים
  • בחינם תוך 30 יום
  • אחריות של 24 חודשים למוצרים
  • אחריות להחזר כספי תוך 14 יום

תיאור מוצר

משקפי RGB LED למסיבות עם אנימציות שונות - משקפי ראווה לתכנות עם 68 פיקסלים בצבע מלא. אם אתה רוצה להיות במרכז העניינים ורוצה להצטיין בכל מקום, רק תאמין, שהמשקפיים האלה יהיו הבחירה הטובה ביותר שלך. אתה יכול לבחור מתוך מספר עצום של אנימציות שיופיעו על משקפי ה- RGB שלך.

כל יום תוכלו לשנות את הנפשת הצבעים ועדיין יהיה לכם כיף רב עם זה. הם הדרך הטובה ביותר למשוך תשומת לב במסיבות, קונצרטים או דיסקו. משקפי RGB LED למסיבות אין סוללה משולבת. כדי להשתמש בו, עליך לחבר מטען חיצוני כאביזרים אופציונליים.

משקפי LED RGB הם משקפיים ניתנים לתכנות עם 68 פיקסלים בצבע מלא בחזית. נוריות LED יכולות להראות צבעים שונים על ידי ערבוב בין רמות הצבע האדום, הירוק והכחול. כמו גם מסך LED במחשב או בטלפון. המיקרו-בקר המשולב Arduino שולט בצבע של כל פיקסל כדי להציג מגוון רחב של אנימציות צבעוניות. למרות שנוריות LED בהירות מבחוץ, ממש בהירות ... הן כמעט בלתי נראות מבפנים. אתה יכול לראות די בקלות דרך חריצי המשקפיים.

אזהרה: כשתרכיב את המשקפיים האלה אתה תהיה מרכז תשומת הלב! אי אפשר להתעלם ממשקפיים ואתה מיד מתקשר עם אנשים. תהפוך למופע אור מהלך והאנשים שתעצור אותך לדבר איתך ..

מה תקבל? תקבלו לוח LED עם 68 פיקסלים בצבע מלא, לוח בקרה, לוח "האקר" רזרבי להוספת מעגל משלכם וערכת התקנה הנדרשת לצורך הרכבה של מסגרת + מפתח ברגים קטן. כמו כן, תקבל כבל דק מיוחד לחיבור למקור החשמל. כבל USB דק מאוד לקבלת לבישות אופטימלית.

משקפי LED RGB

משקפי RGB מיוצרים אך ורק ממעגלים מודפסים שתוכננו בקפידה. בדרך כלל ה- PCB (המעגלים המודפסים) מוסתר בתוך החלל הסגור, אך השתמשנו במידול תלת מימד וטכניקות ייצור מדויקות כדי ליצור מבנה פאזל חזק מאוד. הם מקופלים ונפרשים ממש כמו משקפי שמש עכשוויים. כל הרכיבים האלקטרוניים חשופים. אנו ממליצים להקפיד לא ליפול ישירות על הקרקע ולמים.

ערכת משקפי ה- RGB מגיעה עם רכיבים אלקטרוניים, מורכבים לחלוטין, אך דורשת התקנה מכנית מסוימת (ללא הלחמה). אתה צריך להרכיב כמה חלקים יחד (זה די כיף וזה לוקח בערך 15 דקות), להתקין את שמונה הברגים ולחבר את הכבל. החבילה מגיעה עם מפתח ברגים, אתה צריך גם מברג פיליפס קטן, צבת קטנה או פינצטה, וחוט אבטחה או דבק.

מקור כוח. בניגוד למשקפי LED מטריקס בצבע יחיד, משקפי ה- RGB כוללים סוללה משולבת. דורש הרבה יותר אנרגיה, ולכן החלטנו לכלול כבל חשמל USB דק שניתן לחבר למגוון רחב של סוללות נטענות מסוג USB ניידות (תוכלו לקנות בחנות המקוונת שלנו כאביזר אופציונלי).

דיון במוצר (0)

האם יש לך שאלות לגבי מוצר?
שאל במהלך הדיון

אין עדיין שאלות
נשלח תשובה לשאלתך למייל זה

דירוג מוצר (0)

עדיין אין דירוג