רצועת תאורת LED נוספת 1,5 מ 'לטווינקלי ליין - 100 יח' RGB

קוד: 78-035
196,00 ₪ 156,00 ₪ מחיר לא כולל מע"מ: 130,00 ₪
הזמנה מראש אספקת מוצר בעוד כ-1-3 שבועות.
כן! אנו שולחים אל US
Cards
+

רצועת תאורת LED נוספת 1,5 מ 'לטווינקלי ליין - 100 יח' RGB - משמשת להארכת רצועת האור לד - גב דבק.

הגנת הקונה

  • החלפת מוצרים
  • בחינם תוך 30 יום
  • אחריות של 24 חודשים למוצרים
  • אחריות להחזר כספי תוך 14 יום

תיאור מוצר

רצועת תאורת LED נוספת 1,5 מ 'לטווינקלי ליין - 100 יח' RGB - משמשת להארכת רצועת האור לד - גב דבק. בחלקו האחורי של הרצועה יש מדבקה של 3M להתקנה קלה ולחיבור בכל מקום. חבילה זו מכילה רצועת אור נוספת של 1,5 מטר , המחוברת בקלות לקו Twinkly הראשי באמצעות בקר באמצעות מחבר מובנה. רצועת LED Twinkly Line עם בקר ניתן לרכוש בחנות המקוונת שלנו. צור אורך רצוי משלך של רצועה / תאורה כוללת. ניתן לחבר מספר רצועות אור ברציפות.

מחבר נוצץ

המכשירים מתקשרים ביניהם באופן אלחוטי באמצעות Wi-Fi ו- Bluetooth . ניתן להתאים ולשלוט על 10 התקני תאורה מנצנצים בו זמנית, או 4000 נוריות , עם אותו מוטיב ותבנית אור. אתה יכול ליצור אנימציות מדהימות משלך אשר ימלאו ויאירו את כל החדר. הנורות מיועדות לשימוש מקורה - הגנת IP20 . אורכו של הרצועה הוא 1,5 מטר ויש לו 100 נורות לד RGB.

רצועת rgb מנצנצת

רצועת נוי זוהרת LED 1,5M - קו TWINKLY (100 יחידות אורות)

רצועות הוביל אור מנצנץ

רצועת האור מורכבת מ 100 חתיכות נורות לד המתאימות לכל קישוט. ה   דיודת RGB פירושה שאורות LED יכולים ליצור גוון אור RGB של 16 מיליון צבעים . ניתן לכוונן את עוצמת האור ואת הצבע המדויק מסולם הצבעים. מהדורה מיוחדת זו כוללת שילוב בית חכם עם Google Assistant ו- Amazon Alexa.

רצועות led המוארות באמצעות תכנות לתכנות

ניתן ליצור את הקישוט שלך ממספר מכשירים וצורות שונות . האם אתה רוצה שיהיה לך שרשרת קלילה על הקיר, מסגרת צבעונית ומנצנץ לד על החלונות ועץ חג מולד גדול באמצע החדר? לא בעיה! צור סצנה משלך ושלט בה בבת אחת עם נושא תאורה משותף.

קישוט אור יפה - קבעו בצבעים משלכם, אנימציות ומוטיבים של נורות לד יחד למספר מכשירי לד

קישוט אור LED אוניברסלי הנשלט באמצעות אפליקציה סלולרית לאנדרואיד ו- iOS

רצועת led מנצנצת

היישום הנייד המתוחכם משלב את הטלפון החכם עם המכשיר ותוכלו לשלוט בו באופן מיידי. היישום עצמו ממפה את פריסת הנורות ואז תוכלו להגדיר צבע שונה בקלות עבור כל נורה או קבוצת נורות בנפרד. השליטה היא מאוד פשוטה, מהירה ואינטואיטיבית . ביישום, תוכלו לבחור בין דפוסי ברירת מחדל, להוריד דפוסים חדשים מהאינטרנט מהגלריה המקוונת, או ליצור נושאים משלכם ולשמור אותם.

יישום סלולרי מנצנץ

ניתן גם לשלוט על עוצמת האור, קצב השינוי, צבע, גוון, בהירות, סיבוב, מיזוג ועוד. פונקציית הטיימר מאפשרת לך לכוון את האור להפעלה ולכיבוי אוטומטית על פי לוח זמנים. פונקציית הפלייליסט מאפשרת להגדיר סוגים שונים של ערכות נושא בסדר כרונולוגי ולשנות אותן באופן אוטומטי בהתאם להגדרות

יישום נוצץשליטה באורות באמצעות טלפון ניידרצועת led wifi

עם התקן ה- USB האופציונלי MUSIC DONGLE , עץ ה- Cristmas שלך יגיב למוזיקה המושמעת בחדר, האור ישתנה ויעבור לקצב המוסיקה , בהתאם לפרמטרים שהוגדרו. ישנם מספר תבניות ועיצובים זמינים לבחירת "תצוגה על ידי מוסיקה", אותם ניתן לערוך ולהגדיר בהתאם לצרכים שלך. האורות המשתנים במקצב המוסיקה, כאשר האקולייזר הגרפי רוקד מיד בכל מסיבה. התקן USB MUSIC הוא מוצר נוסף, יש צורך לקנות אותו בחנות האלקטרונית שלנו.

מוזיקה נוצצת

נורית LED ייחודית הכוללת את כל צבעי הקשת הבהירים

רצועת אור הובילהנורות led wifi

תכונות:

ועוד 100 נוריות
ועוד מחבר חיבור מובנה
ועוד מדבקת 3M בגב
ועוד אור RGB - קנה מידה 16 מיל. צבעים
ועוד שימוש אוניברסלי
ועוד אורך 1,5 מטר


מִפרָט:

דגם: TWL100ADP-B
מספר דיודות: 100
עמידות: IP20
חיבור: מחבר מובנה בשני הקצוות
אורך הרצועה: 1,5 מטר
סוג LED: RGB
כבל: שחור
מתח כניסה: 240 וולט
מתח יציאה: 24V / 1A
חיי נורה: מעל 30 000 שעות


תכולת החבילה:

1x רצועת תאורת LED נוספת 1,5 מטר עם 100 דיודות
ידני 1x

דיון במוצר (0)

האם יש לך שאלות לגבי מוצר?
שאל במהלך הדיון

אין עדיין שאלות
נשלח תשובה לשאלתך למייל זה

דירוג מוצר (0)

עדיין אין דירוג