אור LED מרובע Smart - תוספת 3x (20x20 ס"מ) - Twinkly Square RGB + BT + WiFi

קוד: 78-080
436,00 ₪ 316,00 ₪ מחיר לא כולל מע"מ: 263,32 ₪
הזמנה מראש אספקת מוצר בעוד כ-1-3 שבועות.
כן! אנו שולחים אל US
Cards
Crypto
+

אור LED מרובע Smart​ נוסף 3x (20x20 ס"מ) 8x8 = 64 פיקסלים - Twinkly Squares RGB + Bluetooth + WiFi עם שליטה באמצעות APP.

הגנת הקונה

  • החלפת מוצרים
  • בחינם תוך 30 יום
  • אחריות של 24 חודשים למוצרים
  • אחריות להחזר כספי תוך 14 יום

תיאור מוצר

אור LED ריבוע חכם נוסף 3x (20x20 ס"מ) 8x8 = 64 פיקסלים - Twinkly Squares RGB + Bluetooth + WiFi עם שליטה באמצעות APP. שרשרת אורות LED מהפכנית זו מביאה קישוט אור ייחודי לבתינו באמצעות הטכנולוגיה העדכנית ביותר. האורות נשלטים באמצעות אפליקציה סלולרית התואמת לאנדרואיד, iOS . חבילה זו מכילה בקר - חיבור ושליטה Wi-Fi/Bluetooth ו-3 ריבועים בהירים, כל אחד בגודל 20X20 ס"מ. יש 64 נורות LED של 8x8 פיקסלים בכל ריבוע. נורות RGB מתכווננות של II. דור ריבועי Twinkly.

ריבוע נוסף לד זוהר לצבע קיר RGB - LED Twinkly Squares 3x 64 יחידות LED

נורות לד ריבועים נוצצים

המכשירים מתקשרים זה עם זה באופן אלחוטי באמצעות Wi-Fi ו-Bluetooth . אתה יכול להתאים ולשלוט ב-10 מכשירי תאורה של Twinkly בבת אחת, או 4000 נוריות LED , עם אותו מוטיב ודפוס אור. אתה יכול ליצור אנימציות מדהימות משלך שימלאו ויאירו את החדר כולו. הרצועה מיועדת לשימוש פנימי - הגנה IP20 .

ריבועים דקורטיביים בהירים - TWINKLY SQUARES (64 חתיכות של אורות על ריבוע אחד)

ריבוע לד לתאורה

פס האור מורכב מ -64 חלקים של נורות לד המתאימות לכל קישוט. דיודת RGB פירושה שנורות LED יכולות ליצור גוון אור RGB של 16 מיליון צבעים . ניתן להתאים את עוצמת האור ואת הצבע המדויק מסולם הצבעים. מהדורה מיוחדת זו כוללת שילוב בית חכם עם Google Assistant ואמזון אלקסה.

קישוט אור יפהפה - הגדר את הצבעים, האנימציות ומוטיבי נורות ה-LED שלך יחד עבור התקני LED מרובים

led זוהר ריבוע

ניתן ליצור את הקישוט שלך מכמה מכשירים וצורות שונות . רוצים שתהיה לכם שרשרת תאורה על הקיר, מסגרת צבעונית ונוצץ לד על החלונות ועץ חג המולד גדול באמצע החדר? לא בעיה! צור סצנה משלך ושלוט בה בבת אחת עם נושא תאורה משותף. עיטור קיר לד

האפליקציה הסלולרית המתוחכמת מצמידה את הטלפון החכם למכשיר ותוכלו לשלוט בו באופן מיידי. האפליקציה עצמה ממפה את פריסת האורות ואז ניתן להגדיר בקלות צבע שונה לכל נורה או קבוצת נורות בנפרד. השליטה היא מאוד פשוטה, מהירה ואינטואיטיבית . באפליקציה תוכלו לבחור מבין דפוסי ברירת מחדל, להוריד תבניות חדשות מהאינטרנט מהגלריה המקוונת, או ליצור ערכות נושא משלכם ולשמור אותן.

ריבוע לד חכם על הקיר

קישוט אור LED אוניברסלי נשלט באמצעות אפליקציה לנייד עבור אנדרואיד ו-iOS

אפליקציה סלולרית נוצצת

ניתן גם לשלוט בעוצמת האור, בקצב השינוי, בצבע, בגוון, בהירות, בסיבוב, במיזוג ועוד. פונקציית הטיימר מאפשרת להגדיר את האור להפעלה וכיבוי אוטומטית לפי לוח זמנים. פונקציית הפלייליסט מאפשרת להגדיר סוגים שונים של ערכות נושא בסדר כרונולוגי ולשנות אותן אוטומטית בהתאם להגדרות

יישום נוצץשליטה על האורות באמצעות הטלפון הניידפס led wifi

עם התקן ה-USB האופציונלי MUSIC DONGLE , עץ הכריסמס שלך יגיב למוזיקה המושמעת בחדר, האור ישתנה ויעבור לקצב המוזיקה , בהתאם לפרמטרים שנקבעו. ישנם מספר תבניות ונושאים זמינים לבחירת "תצוגה לפי מוזיקה", אותם ניתן לערוך ולהגדיר כך שיתאימו לצרכים שלך. האורות המשתנים בקצב המוזיקה, כאשר האקולייזר הגרפי רוקד מיד בכל מסיבה. מכשיר USB MUSIC הוא מוצר נוסף, יש צורך לקנות אותו בחנות האלקטרונית שלנו.

מוזיקה נוצצת

מאפיינים:

ועוד 64 נוריות על ריבוע אחד
ועוד שליטה באמצעות אפליקציה לנייד
ועוד חיבור Wi-Fi ו-Bluetooth
ועוד אור RGB - קנה מידה 16 מיל. צבעים
ועוד שימוש אוניברסלי
ועוד 3 ריבועי לד באריזה


מִפרָט:

דגם: TWQ064STW-03-BAD
מספר דיודות: 64 לכל ריבוע אחד
עמידות: IP20
חיבור: Wi-Fi, Bluetooth
מידות החלק המואר: 20X20 ס"מ
סוג LED: RGB
חיי הנורה: מעל 30,000 שעות


תכולת החבילה:

ריבוע אור LED 3x עם 64 דיודות
1x ידני

דיון במוצר (0)

האם יש לך שאלות לגבי מוצר?
שאל במהלך הדיון

אין עדיין שאלות
נשלח תשובה לשאלתך למייל זה

דירוג מוצר (0)

עדיין אין דירוג