בקבוק יין - ANGEL SET

קוד: 94-003
220,00 ₪ מחיר לא כולל מע"מ: 183,32 ₪
במלאי המוצרים נמצאים במלאי, מוכנים למשלוח. משלוח צפוי תוך 3-5 ימי עבודה.
כן! אנו שולחים אל US
Cards
+

דקנטר יין - ANGEL SET, שיהפוך את היין שלכם לרך וחמצן מספיק. אל תבזבז זמן בהכנת יין ארוכה.

הגנת הקונה

  • החלפת מוצרים
  • בחינם תוך 30 יום
  • אחריות של 24 חודשים למוצרים
  • אחריות להחזר כספי תוך 14 יום

תיאור מוצר

דקנטר יין - ANGEL SET, שיהפוך את היין שלכם לרך וחמצן מספיק. אל תבזבז זמן בהכנת יין ארוכה. כל שעליך לעשות הוא למזוג את היין לכוס דרך מעמד ANGEL ולהתחיל ליהנות מהטעם המושלם.

חובבי היין יודעים שכדי להגיע לטעם מקסים טעים, תחילה יש לחמצן את היין. כדי להשיג אפקט זה לא מספיק כדי להשאיר בקבוק יין פתוח על השולחן. הודות לחמצון זה היין יהיה טעים להפליא לאחר הלגימה הראשונה. פשוט מוזגים את היין דרך המאוורר. היין מחומצן ומגיע לטעמו המלא.

כיצד ניתן למזוג יין ללא אביזרי וניסיון מקצועיים של סומלייה? נסה להשתמש במעמד ANGEL שלנו, השימוש הוא פשוט מאוד, והפחתת יין מצטמצמת למינימום. הטלת יין בקנקן עשויה להימשך מספר שעות כדי להשיג את האפקט הנכון.

סט מלאך דקנטר

מעמד מעולה ANGEL מסוגל להדגיש את הטעם והארומה של היין ישירות מהבקבוק על ידי שפיכת יין דרך המעמד לכוס. משפך לקידום מצויד במסננת שתופסת אפילו את המשקעים הקטנים ביותר ביין, וצינורות אוויר יאווררו את היין באופן מושלם תוך רגע. יש הליך פשוט יותר שיכול להדגיש את הטעם והארומה של היין שלך, כדי לקבל את החוויה המושלמת. אין הליך קל יותר שיכול להדגיש את הטעם והארומה של היין שלך לחוויה מושלמת. מעמד דקנטר לא צריך להסתיר איפשהו בארון. העיצוב הפשוט והמסוגנן שלה יאיר כל חלל. עקומות הדוכן משחקות עם האור ותרשימו את כולם בכל הזדמנות.

דיון במוצר (0)

האם יש לך שאלות לגבי מוצר?
שאל במהלך הדיון

אין עדיין שאלות
נשלח תשובה לשאלתך למייל זה

דירוג מוצר (0)

עדיין אין דירוג