כרטיס ביקור NFC אלקטרוני - הקש על כרטיסי טלפון למפתחות כתליון/כרטיס - SOCIAL TAP

קוד: 11-703
100,00 ₪ מחיר לא כולל מע"מ: 83,32 ₪
במלאי המוצרים נמצאים במלאי, מוכנים למשלוח. משלוח צפוי תוך 3-5 ימי עבודה.
כן! אנו שולחים אל US
Cards
+

כרטיס ביקור NFC אלקטרוני - הקשה על כרטיסי טלפון למפתחות כתליון/כרטיס - SOCIAL TAP​ מציעה אלטרנטיבה מודרנית לכרטיסי ביקור מנייר קלאסיים.

הגנת הקונה

  • החלפת מוצרים
  • בחינם תוך 30 יום
  • אחריות של 24 חודשים למוצרים
  • אחריות להחזר כספי תוך 14 יום

תיאור מוצר

כרטיס ביקור NFC אלקטרוני - הקשה על כרטיסי טלפון למפתחות כתליון/כרטיס - SOCIAL TAP​ מציעה אלטרנטיבה מודרנית לכרטיסי ביקור מנייר קלאסיים. כרטיס ביקור דרך מוצריה בטכנולוגיית NFC (Near Field Communication). כרטיסים ו-FOB חדשניים אלה מאפשרים שיתוף נתונים אלחוטי עם סמארטפונים וטאבלטים. פשוט חבר את הכרטיס או השלט למכשיר והחלף מידע ליצירת קשר וכתובות אתרים ללא מאמץ.

תהליך רשת חלק זה הופך את החיבור עם אחרים לקלה מאי פעם. זהו הפתרון האידיאלי הן לאנשי מקצוע והן לעסקים המחפשים דרך יעילה לחזק את הקשרים המקצועיים ביניהם.

1x כרטיס White Social Tap : כרטיס אלגנטי ומינימליסטי העשוי מחומרים מוצקים. בהקשה פשוטה (באמצעות טכנולוגיית NFC) או סריקה, תוכל לשתף בקלות מידע ליצירת קשר או פרופילים ברשתות חברתיות. אידיאלי לאירועי נטוורקינג.

1x Social Tap FOB Tag : שלט מפתח נייד קומפקטי לאנשי קשר חברתיים בדרכים. חבר אותו למפתחות, לתיק או לרצועה לגישה מהירה. סרוק את הקוד או הקש (באמצעות טכנולוגיית NFC) ושתף את הנתונים החברתיים שלך ללא מאמץ.

1x מדבקת Social Tap: אביזר דבק עצמי לחיבור ללא מאמץ. הדבק אותו בטלפון שלך והתחבר בהקשה פשוטה.

טפו כרטיסי ביקור אלקטרוניים חברתיים טפו nfc כרטיסי ביקור

פונקציונליות רציפה ללא סוללה

כרטיסי ביקור אלקטרוניים של Social Tap נועדו ללא סוללות או מקורות חשמל חיצוניים . הודות לשימוש בטכנולוגיית NFC פסיבית, כרטיסים ומחזיקי מפתחות אלו יכולים להעביר נתונים ללא הגבלה. פונקציה זו מבטיחה שתוכל להשתמש בכרטיסים שוב ושוב מבלי לדאוג שיגמר או שתצטרך להחליף את הסוללה. זוהי אלטרנטיבה ידידותית לסביבה המפחיתה את הפסולת תוך שהיא מציעה פונקציונליות ללא הפרעה, שהיא בעלת ערך רב בסביבה המקצועית המשתנה במהירות של ימינו.

חברת ברז כרטיסי ביקור אלקטרוניים
קל לעדכן ולשתף

אחד היתרונות המשמעותיים ביותר הוא היכולת לעדכן בקלות את פרטי הקשר. אתה יכול לשנות את הפרטים שלך בתדירות שתצטרך, כדי להבטיח שהמידע המקצועי שלך תמיד מעודכן. בנוסף, ניתן לשתף כרטיסים ומחזיקי מפתחות עם עמיתים ושותפים עסקיים, מה שמאפשר לך להרחיב ביעילות את רשת הקשרים שלך. גמישות זו הופכת את מוצרי Social Tap לכלי המתאים לצרכים ולמצבים מקצועיים שונים.

מִפרָט:

  • טכנולוגיה: NFC (תקשורת שדה קרוב)
  • סוג: כרטיסים, מחזיקי מפתחות FOB
  • מאפיינים: שיתוף אלחוטי של פרטי קשר וכתובות URL
  • תאימות: סמארטפונים, טאבלטים
  • יעילות אנרגטית: אינו דורש סוללות או מקורות חשמל חיצוניים
  • עדכונים: אפשרות לעדכון בלתי מוגבל של פרטי התקשרות


תכולת החבילה:
1x כרטיס ברז חברתי לבן
1x Social Tap FOB תג
1x מדבקה חברתית ברז
1x ידני

דיון במוצר (0)

האם יש לך שאלות לגבי מוצר?
שאל במהלך הדיון

אין עדיין שאלות
נשלח תשובה לשאלתך למייל זה

דירוג מוצר (0)

עדיין אין דירוג