מוטות צבעוניים מגנטיים 36 יח '+ כדורי כסף 27 יח'

קוד: 21-015
156,00 ₪ מחיר לא כולל מע"מ: 130,00 ₪
במלאי המוצרים נמצאים במלאי, מוכנים למשלוח. משלוח צפוי תוך 3-5 ימי עבודה.
כן! אנו שולחים אל US
Cards
+

מוטות צבעוניים מגנטיים 36 יח '+ כדורי כסף 27 יח'. סט זה מכיל 27 כדורי כסף מפלדה (קוטר 8 מ"מ) ו -36 מוטות צבעוניים מגנטיים (אורך 24 מ"מ).

הגנת הקונה

  • החלפת מוצרים
  • בחינם תוך 30 יום
  • אחריות של 24 חודשים למוצרים
  • אחריות להחזר כספי תוך 14 יום

תיאור מוצר

מוטות צבעוניים מגנטיים 36 יח '+ כדורי כסף 27 יח'. סט זה מכיל 27 כדורי כסף מפלדה (קוטר 8 מ"מ) ו -36 מוטות צבעוניים מגנטיים (אורך 24 מ"מ), העשויים מחומר NdFeB (Neodymium). יכולת הסתגלות טובה עוד יותר של כדורים ומוטות, יותר אפשרויות ליצירתיות ולדמיון שלך . הם מתאימים לפיתוח מיומנויות מוטוריות לכל הגילאים, ללא קשר למגדר. אתה פשוט תתאהב בכדורי Buckey Ball האלה עם מוטות. כל הסט נמסר בקופסת פח מעשית. כל הסט נמסר בקופסת פח מעשית. הכדורים כסופים והמוטות הם בצבעים הבאים: 6 יחידות סגול, 6 יחידות כחול, 6 יחידות ירוק, 6 יחידות צהוב, 6 יחידות כתום, 6 יחידות אדום.

מתנה אידיאלית עבורך או עבור יקיריכם

כדורים צבעוניים מגנטיים

אתה יכול ליצור תבניות גיאומטריות או מופשטות ללא הגבלה בעזרת הכדורים והמוטות המגנטיים האלה, לעורר את הגמישות והתנועה של הידיים והאצבעות שלך בזמן שאתה נהנה. נייד ומתאים לטיולים , חופשה, מנוחה והנאה עם חברים. עם ערכת מוטות וכדורים מגנטיים זה, אין מגבלות או הגבלות בעת יצירת צורות. צור צורות דו-ממדיות ותלת ממדיות שונות , כוכבים, קישוטים, צורות גיאומטריות, מבנים או מבנים בשילובים רבים. זה רק תלוי בדמיון וביצירתיות שלך.

מוטות NeoCube עם כדורים:

הם תומכים ביצירתיות ובדמיון מרחבי
הם משחררים מתח ולחץ
מתאים לרגעי רגיעה
הם משפרים את הריכוז
הם מתרגלים את הניידות ואת הזריזות של האצבעות
גלה מגנטיות והתנסה בכדורים

החבילה כוללת: 27 כדורי פלדה (קוטר 8 מ"מ), 36 מוטות מגנטיים (אורך 24 מ"מ)
צבע: כדורים - כסף, מקלות - צבעוני: 6 יחידות סגול, 6 יחידות כחול, 6 יחידות ירוק, 6 יחידות צהוב, 6 יחידות כתום, 6 יחידות אדום

דיון במוצר (0)

האם יש לך שאלות לגבי מוצר?
שאל במהלך הדיון

אין עדיין שאלות
נשלח תשובה לשאלתך למייל זה

דירוג מוצר (0)

עדיין אין דירוג