אופני 24K - מירוץ זהב

קוד: 200-002
105 000,00 ₪ מחיר לא כולל מע"מ: 87 500,00 ₪
בקרוב בהצעה שלנו

אופני 24K - מרוצי זהב - אופני מרוץ בריטי מקוריים וייחודיים לגברים מעוטרים בזהב 24K, מגיעים שלמים במהדורה מוגבלת עם מושב זמש רך של סן מרקו וצמיגי מירוץ SR4.

הגנת הקונה

  • החלפת מוצרים
  • בחינם תוך 30 יום
  • אחריות של 24 חודשים למוצרים
  • אחריות להחזר כספי תוך 14 יום

תיאור מוצר

אופני 24K - מרוצי זהב - אופני מרוץ בריטי מקוריים וייחודיים לגברים מעוטרים בזהב 24K, מגיעים שלמים במהדורה מוגבלת עם מושב זמש רך של סן מרקו וצמיגי מירוץ SR4. אנשים אומרים "ללכת על זהב" במשמעות פיגורטיבית, כמו רוכבי אופניים שרוצים להשיג את מדליית הזהב הטובה ביותר. וברור שבעלי המלאכה עקבו אחר הביטוי הזה ויצרו נפלא ואני חייב לומר האופניים היקרים.

אופני זלאטי

אופני המירוץ הבריטי לגברים מעוטרים בזהב 24 קראט, כך שתוכלו לנשום בקלות, עדיין תוכלו להפוך ל"אדון המסוגנן ". אנו יכולים להודות למעצבים על מאמציהם להיות מקוריים ושיש להם משהו ייחודי באמת - כמו אופני הזהב. היינו יכולים לקרוא לאופניים האלה "יש להם לב של זהב", כי לייצורם שימשו לחלוטין שכבה זוהרת של זהב 24 קראט על כל המבנה. מקצה הכידון ועד לגב שרשרת שיניים. כן, אנחנו יודעים מה אתה חושב - וואו!

אופני קונסטרוקציה מזהב

והחלק הכי טוב? האופניים האלה מדהימים ומעוררי השראה כשהם בתנועה חלקה. וככל שקרני השמש ייפלו על מסגרת האופניים במהלך הנסיעה בבוקר, אנשים מסביב יפתחו את פיהם בהפתעה וככל הנראה יתבלבלו ל"מוחלטות "מוחלטת.

עוד מידע
שימו לב: מי שאמר "זה לא הכל זהב הנוצץ", כנראה שטעה ...


תכונות מוצר:
אופני מירוץ גברים מעוטרים בזהב 24 קראט
ציפוי מבריק מזהב 24 קראט הוחל על כל מבנה האופניים
קיזוז במבטאים מתוחכמים בצבע שחור במהדורה מוגבלת עם מושב זמש רך של סן מרקו וצמיגי מירוץ SR4.
אופני זהב מתאימים כמתנה ייחודית עבורך או למישהו מיוחד באמת.

דיון במוצר (0)

האם יש לך שאלות לגבי מוצר?
שאל במהלך הדיון

אין עדיין שאלות
נשלח תשובה לשאלתך למייל זה

דירוג מוצר (5)

78%