מצלמת אבטחת IP מקורה Full HD iCare FHD - 8 נוריות IR עם שלט רחוק וחירום לזיהוי פנים

קוד: 52-004
1 011,50 ₪ 661,50 ₪ מחיר לא כולל מע"מ: 551,25 ₪
במלאי המוצרים נמצאים במלאי, מוכנים למשלוח.
כן! אנו שולחים אל US
+

מצלמת אבטחת IP מלאה HD מקורה iCare FHD - 8 נוריות IR עם שלט רחוק וחירום לזיהוי פנים.

הגנת הקונה

  • החלפת מוצרים
  • בחינם תוך 30 יום
  • אחריות של 24 חודשים למוצרים
  • אחריות להחזר כספי תוך 14 יום

תיאור מוצר

מצלמת אבטחת IP מקורה Full HD iCare FHD - 8 נוריות IR עם שלט רחוק וחירום זיהוי פנים. יש לו הזרמת שמע ווידאו דו-כיוונית מובנית באיכות HD המאפשרת להשתמש בו כמצלמת אבטחה ביתית, צג לתינוק או מצלמת PET אינטראקטיבית עבור חיות המחמד שלכם. זיהוי פנים מאפשר למצלמה לזהות פנים אנושיות. כאשר התנועה מזוהה, המצלמה מפעילה את האזעקה ושולחת התראה עם תמונה. בהמשך, המצלמה מנסה לזהות את הפנים וכאשר היא מנהלת אותם, היא תשלח את תמונת פני האדם. המכשיר מגלה רק פנים אנושיות. זה לא מגיב לבעלי חיים או לאובייקטים דוממים אחרים.

זיהוי תנועה נתמך גם עם פונקציה של מעקב אחר האדם או האנשים בזווית הצפייה של המצלמה. Servomotor מאפשר למצלמה להסתובב ולעקוב אחר תנועתו של האדם שזוהה. המכשיר מצויד גם בשלט רחוק המשמש להפעלת אזעקת וידיאו חירום. לאחר לחיצה על הכפתור, הדוח יגיע לטלפון הסלולרי שלך, כי אזעקת וידאו לשעת חירום הופעלה (אם אותו אדם נמצא בטווח הראייה של העדשה ואם הוא נמצא בבסיס הנתונים, אז המכשיר מזהה את הפנים וישלח לך את המידע על מי זה). לאחר מכן תוכל להתחיל סטרימינג בשידור חי ולתקשר עם אדם באמצעות שמע דו כיווני כדי לברר מה קרה. תכונה זו שימושית בעת טיפול בקשישים או חולים.

מצלמת IP ביתית עם FHD Full HD והזווית 360

המצלמה מסופקת עם IR ראיית לילה 8IR LED, חיישן תנועה PIR ושני חיישני קול. בשידור חי תוכלו להשתמש אפילו בזום דיגיטלי פי 4. זוהי מערכת אבטחה בהתקנה עצמית המיועדת לשימוש פנימי. המצלמה מתאימה בעיקר עבור משקי בית, כדי לפקח בית, דירה, ילדים וחיות מחמד, אבל זה יכול לשמש גם במשרד או בכל מקום אחר שבו אתה רוצה להיות סקירה של מה שקורה. ההתקנה מאוד פשוטה. לאחר הורדת יישום Amaryllo עם תמיכה במערכת ההפעלה אנדרואיד ו- iOS מ- Google Play זה ידריך אותך בהתקנת מצלמת IP.

היישום מכיל הגדרות חיישנים שונות המאפשרות לך להגדיר מצלמת IP בהתאם לצרכים שלך. עם האפליקציה המכשיר משויך לנתב WiFi ומערכת האבטחה מופעלת. המצלמה זוכרת עד 4 רשתות WiFi שונות , כך שהיא אינה מהווה בעיה בהעברה ובשינוי מקום השימוש. יש אפשרות לחבר מצלמות אחרות מאמריליו ליישום. הייתם דואגים למספר חדרים ותוכלו לעבור בין מצלמות.

מצלמת אבטחה עם שלט רחוק ו- IR מלא HD

תקשורת מלאה מסופקת באמצעות הצפנת 256 סיביות שאינה ניתנת לזמינה. האיכות, בטיחות ומהירות העברת וידאו ושמע לכן ברמה הגבוהה ביותר. באמצעות האפליקציה תוכלו לצפות בשידור חי של המצלמה ברזולוציית HD 1920x1080. כאשר עיוות של חיישן שמע או חיישן תנועה, המצלמה מפעילה את האזעקה הצווחנית, מפעילה את תאורת ה- LED הבהירה ותקבל הודעת הודעה ותמונה באמצעות היישום לטלפון הנייד שלך. אתה יכול להתחיל שידור חי כדי לראות מה קורה. לאחר ההגדרה תוכלו לשמור את הסרטונים או התמונות בכרטיס הזיכרון המובנה של 32 ג'יגה. שמע דו כיווני מאפשר לך לתקשר מרחוק. למצלמה מנוע מובנה, המאפשר לה לנוע עד 360 מעלות ומאפשר לכם לפקח על כל החדר בו מותקנת המצלמה. מאפיין אופציונלי המשפר את איכות התמונה הוא פיצוי תאורה אחורית.

מצלמת IP ביתית מצלמת אזעקה FHD

מצלמת אבטחת IP ביתית מופעלת ברציפות באמצעות מיקרו USB ומתאם AC / DC. צריכת החשמל היא מינימלית של 2A / 5V בלבד, כך שבמידת הצורך תוכלו להפעיל אותה באמצעות POWERBANK במקומות שאין לכם גישה לרשת החשמל. חברת Amaryllo מציעה אפשרות לאחסון חיצוני מתכוונן בשרתיה. הוא מציע אחסון בחינם למשך 3 ימים של סרטוני אזעקה. כל אזעקה מוקלטת באורך של 10 שניות ונשמרת באחסון חיצוני. זה מספיק כדי לברר מה קרה ולהיות בעל ראיות וידאו. Amaryllo מציעה גם אפשרות להפעיל את השירות של 30 יום או 365 יום, המספק שטח אחסון חיצוני בשרתים שלהם עבור הסרטונים והתמונות שלכם. הסט כולל את התכונות הנוספות. ניתן לבדוק את החבילה בגרסת ניסיון למשך 30 יום. הפעלת השירות ניתנת בארבעה שלבים פשוטים תוך שימוש בהוראות המצורפות ובקוד ה- QR. שירות זה המסופק על ידי אמרילו מחויב. גוגל מציעה שטח אחסון בחינם 15 ג'יגה -בייט ותוכלו לחבר אותו דרך האפליקציה וחשבון Google שלכם.

תכונות ברמודיאן של

מאפיינים:

ועוד מצלמת אבטחה IP אלחוטית עם ראיית לילה IR
ועוד איתור פנים ומעקב אחר האדם שזוהה
ועוד חיישן PIR ושמע 2x עם העברת שמע דו כיוונית
ועוד שימוש בכרטיסי microSD עד 32GB
ועוד שלט רחוק להפעלת אזעקת החירום
ועוד שולח התראות על ההפרעה לטלפון הנייד שלך

מפרטים:

חיישן תמונה 1 / 2,7 "CMOS
רזולוציה: 1920x1080 Full HD 30fps, 720P, 480P, 360P
זום דיגיטלי: פי 4
זווית המצלמה על ידי סיבוב המצלמה: 360 °
דחיסת וידאו: H.264, MJPEG
זיכרון: כרטיסי microSD עד 32GB
אבטחת וידאו: הצפנת 256 סיביות
פרוטוקולי רשת: TCP / IP, UDP / IP, HTTP / HTTPS, FTP, DHCP, NTP, WPS
מיקרופון מובנה: כן
זיהוי פנים: כן (מעקב אחר מאגר פנים של אנשים שאותרו)
חיישן תנועה: חיישן תנועה PIR
חיישן סאונד: חיישן סאונד 2x
אודיו: מיקרופון דו-כיווני מובנה
שולח התראות למכשיר, להודעה ולתמונות: כן
ראיית לילה IR: 8x IR LED
הספק: ספק כוח 2A / 5V עם חיבור USB
ספק כוח משני: חיבור דרך POWERBANK
מערכת הפעלה: iOS 7 ומעלה, Android 4.1 ומעלה
WiFi: Wi-Fi 802.11 b / g / n
מידות: 80x80x80 מ"מ
טמפרטורת הפעלה: 0-35 מעלות צלזיוס
משקל: 222 גרם


תוכן:

1x מצלמת אבטחה IP ביתית
כבל מיקרו USB 1x
1x מתאם AC / DC
1x שלט רחוק
ידני 1x

דיון במוצר (0)

האם יש לך שאלות לגבי מוצר?
שאל במהלך הדיון

אין עדיין שאלות
נשלח תשובה לשאלתך למייל זה

דירוג מוצר (0)

עדיין אין דירוג