גלאי באגים לאיתור GSM 3G / 4G LTE, אותות Bluetooth ו- WiFi

קוד: 09-069
979,90 ₪ מחיר לא כולל מע"מ: 816,60 ₪
במלאי המוצרים נמצאים במלאי, מוכנים למשלוח. משלוח צפוי תוך 3-5 ימי עבודה.
כן! אנו שולחים אל US
Cards
+

גלאי הבאגים הטוב ביותר לאיתור אותות GSM 3G / 4G LTE, Bluetooth ו- WiFi מייצג סוג חדש של מכשירים נסתרים נגד מעקב.

הגנת הקונה

  • החלפת מוצרים
  • בחינם תוך 30 יום
  • אחריות של 24 חודשים למוצרים
  • אחריות להחזר כספי תוך 14 יום

תיאור מוצר

גלאי הבאגים הטוב ביותר לאיתור אותות GSM 3G / 4G LTE, Bluetooth ו- WiFi מייצג סוג חדש של התקנים נסתרים נגד מעקב . בניגוד למנועי חיפוש רגילים, הוא יכול למצוא מכשירים נסתרים למרחק רב כמו   באגים של Bluetooth ו- Wi-Fi . באגים כאלה, במיוחד מסוג Bluetooth, אינם ניתנים לזיהוי על ידי מנועי חיפוש בתדרי רדיו קונבנציונליים, בגלל רמת הקרינה הנמוכה וסוג האפנון. גלאי GSM זה משתמש בערוץ נפרד עם תדר ורגישות גבוהים (2,44 / 5,39 Ghz) כדי למצוא התקני Bluetooth ו- Wi-Fi. לאחר מכן הגלאי מעבד את האות המופחת כדי לקבוע איזה פרוטוקול נמצא. כמובן שהגלאי מוצא גם באגים "קלאסיים" (GSM, 3G, 4G, 5G DECT וכו '). המכשיר החדשני אינו רק דגם משופר של גלאים קונבנציונליים, אלא מנוע חיפוש חדש ומהפכני.

גלאי באגים מקצועיגלאי באגים gsm הטוב ביותר - -

הגלאי מצויד בפונקציות עיקריות

אנטנת הפס הרחב (לשקע ANT1) מספקת כיסוי רחב יותר, במיוחד בתדרים נמוכים יותר, ומאפשרת להגדיל את טווח הזיהוי של גלאי VHF / UHF תוך שמירה על רגישות מעולה בפסים גבוהים יותר (GSM, Wi-Fi, Bluetooth).

אנטנה (לשקע ANT2) עם רגישות פי 2 עד 4 לכל המקורות מעל 2 GHz (Wi-Fi 2.4 GHz, 5 GHz, Bluetooth, Wi-Max, LTE High וכו ') היחידה יכולה למצוא את מקור אות השידור ו לאתר אותו במדויק.

גלאי איתות מגנטי - התקן את הגשוש המגנטי, הפעל את המכשיר ולחץ על כפתור הגילוי המגנטי. לאחר שנורית המחוון נדלקת, התחל בחיפוש. כאשר נמצא מקור מגנטי, נורית LED לבנה נדלקת ותוכלו לשמוע את אות השמע.

מתג RF / MAG - לאחר החלפת האפשרות MAG, הגדר את הרגישות למקסימום. התקן את האנטנה המגנטית והתאם את הפוטנציומטר. בשל רגישות גבוהה, הגלאי עשוי להיות מושפע מגיאומגנטיות ומחפצי ברזל. השתמש בכפתור הסיבוב כדי להגדיר את הרגישות לסביבה שצוינה.

ערוץ ANT1 (1) משמש לזיהוי טווח רחב של תדרים של 50-6000 מגה הרץ לחיפוש כל סוגי המשדרים בחדרים, מכוניות, מכשירים הנלבשים על הגוף, טלפונים או סוגים אחרים בשיטות אפנון שונות, כולל הלהקות הבאות : VHF, UHF, GSM 900/1800/1900 MHz, 3G, Wi-Fi, Wi-Max, 4G (LTE) וכו '.

ערוץ ה- ANT2 השני (2), המסומן כ- "2,44 GHz 5,39 GHz", משמש לאיתור Bluetooth ו- Wi-Fi בלבד (או אותות אחרים בעלי תדרים זהים), אך עם רגישות גבוהה יותר. שיטת חיפוש קלאסית היא להשתמש באנטנת ANT1, כלומר 50 - 6000 מגהרץ, תחילה כדי לכסות שטח רחב של טווחי תדרים. ואז יש לחזור על הליך סריקת האזור עם ANT2. באמצעות כפתורי ANT1 / ANT2 תוכלו לעבור בין ANT1 ל- ANT2.

MODE - לאחר הלחיצה תוכלו להגדיר את מצב התצוגה הרצוי. איתות צלילים - אם נמצא מקור כלשהו, תשמע מהרמקול איתות צליל. מצב הפרות - הוא מתריע על ידי רעידות כאשר נמצא המקור. מצב שקט - ללא קול וללא רעידות. איתות הקול מאפשר חיפוש מהיר, ולפי הצליל הספציפי יכול המפעיל המנוסה לזהות את המקור.

שימוש בגלאי בחיי היומיום

ועוד חיפוש באגים וחיישני GPS ברכב או במשרד.
ועוד אם אתה חושד שמישהו מקשיב לטלפון שלך באופן לא חוקי, למשל אתה יכול להבחין שהטלפון שולח הרבה אותות גם כשהוא במצב המתנה בלבד.
ועוד איתור רמות קרינה מתחנות שידור גגות באזור העבודה שלך או מבני מגורים.
ועוד הבדיקה אם מצלמות הווידיאו מכוונות אליך ועוקבות אחר הפעילות שלך.
ועוד בעת חיפוש אותות אלחוטיים, תחנות בסיס לטלפונים וכו '.
ועוד איתור רמת קרינת המיקרוגל המסוכנת.
ועוד מחפש אותות אלחוטיים חשודים.
ועוד בדיקת שירותים, מלונות, בתי עסק בבידור, אם ישנם מכשירי ריגול במרחב.

מידע על השימוש:

בגלל הרגישות הגבוהה של הגלאי, כבה את התקשורת והתקנים הדיגיטליים בקרבת מקום. כאשר עובדים קרוב למקור קרינה גדול, הנתונים עשויים להיות מעוותים.

אם המכשיר פולט אות אך אין מקורות קרינה בסביבה, ישנן 3 אפשרויות

1. מכשיר התקשורת שלך משויך לתחנת הבסיס.
2. המקור החשוד קרוב מאוד.
3. אתה קרוב מדי לנתב האלחוטי

מפרטים:

טווח תקשורת: 50MHz - 5,4GHz
זיהוי טווח דינמי: -50dBm-10dBm
רגישות לזיהוי: <0.03mw
עוצמת איתור: מצלמה אלחוטית 1,2 GHz: 36 מ"ר // 2,4 GHz: 25 מ"ר
אות נייד: 2G, 3G, 4G 25m²
מגנטי: 50 מ"מ ~ 150 מ"מ
שיטת אינדיקציה: 20 נוריות - חיווי אור / צליל
סוללה: 3,7V 1500mAH
שעות עבודה: 20 - 45 שעות.
מידות: 12,5 ס"מ (גובה) x 5,2 ס"מ (רוחב) x 2,2 ס"מ (עובי)
משקל: 195 גרם

תכולת החבילה:

גלאי 1x
2x אנטנה
בדיקה מגנטית אחת
כבל מיקרו USB 1x
ידני 1x

דיון במוצר (0)

האם יש לך שאלות לגבי מוצר?
שאל במהלך הדיון

אין עדיין שאלות
נשלח תשובה לשאלתך למייל זה

דירוג מוצר (2)

98%
100%
Spy detector

גלאי באגים לאיתור GSM 3G / 4G LTE, אותות Bluetooth ו- WiFi

משלוח מהיר
דווקא זול
מקצועי

בעבודה שלי אני צריך לדעת אם אף אחד לא הקשיב לי. אז קניתי את גלאי הבאגים הזה והוא עובד בצורה מושלמת. ניסיתי את זה וזה מצא מצלמה נסתרת בחדר שלי... הייתי בהלם.

תורגם מ: en
95%
Henry K.

דבר שימושי

בדיקה מגנטית
זה יכול לחפש ברשת 4G, זה יתרון
קנה מידה רחב של תדרים

הייתי סקרן אם הדבר הזה באמת מוצא מכשירי ריגול נסתרים או באגים, ובאופן מפתיע הוא כן. קניתי אותו למען בטיחות הבית שלי ועכשיו אני מרוצה שהבית מאובטח.

תורגם מ: en