גשש מפתחות - מאתר בלוטות' באמצעות GPS - אזעקה דו כיוונית - אפליקציית אנדרואיד/iOS

קוד: 09-121
118,90 ₪ מחיר לא כולל מע"מ: 99,10 ₪
במלאי המוצרים נמצאים במלאי, מוכנים למשלוח. משלוח צפוי תוך 3-5 ימי עבודה.
כן! אנו שולחים אל US
Cards
+

גשש מפתחות - מאתר טלפונים ניידים בלוטוס באמצעות GPS - אזעקה דו כיוונית - אפליקציית אנדרואיד/iOS פועלת גם לשריקות (גם באמצעות הודעת אזעקה בנייד).

הגנת הקונה

  • החלפת מוצרים
  • בחינם תוך 30 יום
  • אחריות של 24 חודשים למוצרים
  • אחריות להחזר כספי תוך 14 יום

תיאור מוצר

גשש מפתחות - מאתר טלפונים ניידים בלוטוס באמצעות GPS - אזעקה דו-כיוונית - אפליקציית אנדרואיד/iOS פועלת גם לשריקות (גם באמצעות הודעת אזעקה בנייד) . מכשיר נגד אבדן זה הוא מוצר המבוסס על טכנולוגיית Bluetooth 4.0 אנרגיה נמוכה. על ידי שימוש בתוכנת APP "iSearching" כדי להתחבר למכשירים ניידים כגון טלפונים ניידים באמצעות בלוטות', המשתמש יכול למצוא בקלות פריטים אבודים (כגון מפתחות, ארנקים וכו'). מחזיק מפתחות זה, תליון על חוט או שרשרת, פועל כ מאתר מפתחות, או אפילו מאתר אדם או חיות מחמד.

הפעל את הגשש הזה והצמד אותו לטלפון שלך באמצעות Bluetooth . לאחר מכן הורד את האפליקציה לטלפון שלך באופן ידני מחנות האפליקציות או מ-Google play, או באמצעות קוד ה-QR במדריך. אתה יכול לשלוט בעינית דרך האפליקציה. המכשיר מתקשר עם הטלפון שלך באמצעות האפליקציה ותקבל התראה כאשר חפץ או אדם יוצאים מטווח בלוטות' יעיל. הגשש יתחיל לצפצף, תקבל התראה על ידי אזעקה בנייד והאפליקציה אף תראה לך את מיקום ה-GPS האחרון של הגשש.

מכשיר בלוטות' נגד אבדן לאיתור מפתחות, טלפון נייד וכו'

מכשיר בלוטות' נגד אבדן לאיתור מפתחות, טלפון נייד וכו'

חבר את הגשש לכל דבר שאתה עלול לאבד ולחץ על כפתור "אזעקה" באפליקציה לנייד כדי למצוא את הגשש בטווח פעיל. זה יעזור לך למצוא במהירות מפתחות אבודים, או אפילו ילד שיוצא מעיניך, תקבל הודעה מיידית, תוכל להשתמש בו גם עבור המכונית שלך, חיות המחמד, התיק, התיק או דברים אחרים. צפצוף חזק ינחה אותך אל הפריט האבוד. או, למשל, כשאתם יוצאים מהבית ושוכחים את הארנק בו אתם מכניסים לראשונה את העינית החכמה, אזעקה תתריע בטלפון.

t פועל גם הפוך לאזעקה דו-כיוונית. בכל פעם שהגשש מתרחק מהנייד, הגשש יתחיל לצפצף, אך האזעקה תידלק גם בנייד. אז, למשל, אתה הולך לעבודה, אבל אתה שוכח את הטלפון הנייד שלך בבית, יש לך את הגשש, אתה יוצא וברגע שאתה מתרחק, הגשש מתחיל לצפצף ואתה מבין שהשארת את הנייד שלך טלפון בבית. אבל דבר שימושי? למכשיר יש גם פונקציה מעשית נוספת, בעזרת שלט רחוק בגשש ניתן להשתמש בתליון זה גם כטריגר מרחוק לצילום סלפי עם טלפון נייד . כל שעליכם לעשות הוא ללחוץ על כפתור השליטה בגשש (כמובן שגם האפליקציה לנייד חייבת להיות פעילה).

מפתח גשש אזעקה דו-כיוונית - מאתר בלוטות'

מפרט טכני:

חומר: ABS + אקריליק
בלוטות': 4.0
אפליקציה: iFindU /iSearching
אזעקה דו-כיוונית
סוללה: כפתור CR2032
קיבולת סוללה: 200 mAh
מתח הפעלה: 3V
זמזם: 90 DB
מרחק עבודה: 0-30 מ'
מצב המתנה: עד 6 חודשים
מערכות ישימות: IOS 9.0 ומעלה, אנדרואיד 9.0 ומעלה
לחצן שליטה: החזק למשך 3 שניות להפעלה/5 שניות לכיבוי המכשיר.
מידות: 40x7 מ"מ
משקל נטו: 8 גרם


תכולת החבילה:

1x מיני gps finder
1x מדריך למשתמש

דיון במוצר (0)

האם יש לך שאלות לגבי מוצר?
שאל במהלך הדיון

אין עדיין שאלות
נשלח תשובה לשאלתך למייל זה

דירוג מוצר (0)

עדיין אין דירוג