מקליט קול מוסתר במפתחות מפתח עם זיכרון 16GB + הפעלה קולית

קוד: 09-063
323,90 ₪ מחיר לא כולל מע"מ: 269,90 ₪
במלאי המוצרים נמצאים במלאי, מוכנים למשלוח. משלוח צפוי תוך 3-5 ימי עבודה.
כן! אנו שולחים אל US
Cards
+

מקליט הקול המוסתר במפתחות מפתח עם זיכרון 16GB + הפעלה קולית, הוא מקליט שמע שימושי בגודל קומפקטי.

הגנת הקונה

  • החלפת מוצרים
  • בחינם תוך 30 יום
  • אחריות של 24 חודשים למוצרים
  • אחריות להחזר כספי תוך 14 יום

תיאור מוצר

מקליט הקול המוסתר במפתחות מפתח עם זיכרון 16GB + הפעלה קולית, הוא מקליט שמע שימושי בגודל קומפקטי. נועד להיות לא פולשני. זה לא פולט שום צליל או אור במהלך ההקלטה, ומבטיח את הדיסקרטיות שלו. האם אתם מרבים להרצות באירועים שונים? צריך לתפוס את השיחה באופן לא פולשני ולא מורגש? האם אתה תמיד רוצה שיהיה לך מקליט קול בהישג יד? מקליט הקול יעזור לכם בכל מצב. מכשיר האזנה ליירוט פועל בשני מצבים .

מצב הפעלת השמע יתעד את המילה המדוברת רק אם המשתתפים באמת מדברים, אחרת הוא יעבור למצב המתנה. מצב ההקלטה הרציפה מוקלט ללא הפסקה ברווחים של 60 דקות. החלפת המצבים היא אינטואיטיבית באמצעות לחצן הגלילה אל n. כאשר הכפתור נלחץ למצב למעלה, ואז הוא מופעל על ידי קול או קול. כאשר לוחצים על הכפתור למצב המרכזי, המכשיר שומר את ההקלטה ומכבה. וכאשר הכפתור נלחץ למצב התחתון, ואז מופעל שוב מצב ההקלטה הרציפה. המקליט מופעל באמצעות המתאם המובנה, כך שלא תצטרכו לדאוג לסוללות. הוא יכול לפעול במצב טעינה מלא כ- 60 שעות במצב המופעל לרעש וכ- 6 שעות במצב הקלטה מתמשך, כך שהוא תמיד מוכן כשאתה זקוק לו. המכשיר עם האזנות סתר תואם כמובן ל- Mac ו- Windows.

מקליט קול מוסתר במפתח המפתחות

מקליט קול חכם מוצא את השימוש בו במגוון רחב של אנשים ויש לו תכונות איכותיות רבות. אם קיבולת הסוללה יורדת לרמה קריטית, היא תשמור את הצליל באופן אוטומטי לפני כיבויו . יש לו גם הפחתת רעש חכמה - הקלטת קצב סיביות של עד 192 קצב לשנייה. אינך זקוק לתוכנה נוספת כדי להעביר קבצים בין המקליט למחשב - פשוט חבר אותם בכבל USB והעביר את הקבצים. להשמעת הצליל המוקלט, פשוט כבה וחבר את האוזניות לשקע 3.5 מ"מ. לעולם אל תסכן לאבד שיחה חשובה, הרצאה או חומר שמע אחר.

מפרט טכני:

  • תדר: Mp3- 8KHz-48Khz 320Kbps, 32KHz - 48KHz 48Kbps - 192Kbps
  • VMA: 32Khz-48Khz 48Kbps-192Kbps
  • זיכרון: 16GB
  • קלט: מיקרו USB
  • מערכות תואמות: Windows, Mac, Linux

תכולת החבילה:

מקליט סאונד 1 בטבעת המפתחות
כבל USB 1x
1x אוזניות
ידני 1x

דיון במוצר (0)

האם יש לך שאלות לגבי מוצר?
שאל במהלך הדיון

אין עדיין שאלות
נשלח תשובה לשאלתך למייל זה

דירוג מוצר (0)

עדיין אין דירוג