אפרכסת מיקרו ריגול מקצועית

קוד: 09-025
241,50 ₪ מחיר לא כולל מע"מ: 201,25 ₪
במלאי המוצרים נמצאים במלאי, מוכנים למשלוח.
כן! אנו שולחים אל US
+

אפרכסת ריגול - אתה הולך לעשות בחינה חשובה, או פגישות עבודה ואתה רוצה להיות מוכן לחלוטין? הדגם המתקדם החדש ביותר של אפרכסת ריגול.

הגנת הקונה

  • החלפת מוצרים
  • בחינם תוך 30 יום
  • אחריות של 24 חודשים למוצרים
  • אחריות להחזר כספי תוך 14 יום

תיאור מוצר

אפרכסת ריגול - אתה הולך לעשות בחינה חשובה, או פגישות עבודה ואתה רוצה להיות מוכן לחלוטין? אל תדאג, עם האפרכסת המיני-ריגונית המדהימה הזו תוכל לתקשר עם היועץ שלך בלי שאף אחד ישים לב. הדגם המתקדם החדש ביותר של אפרכסת הריגול הפופולרית.

בהשוואה לדגם הקודם הוא שיפר את הצורה האנטומית בכדי להתאים באופן מושלם לאוזן כדי למנוע דליפת קול לסביבה. המכשיר מורכב ממקלט רגיש (סליל) המודרני ביותר, רמקול מיקרו יציב עם צליל ברור וטהור מאוד עם מינימום רעש.

עם יישום נכון של האפרכסת, אפילו לא תרגישו את זה ולעולם לא תטרידו אתכם במהלך הפעילויות שלכם. היו מוכנים למבחן שלכם או לפגישה חשובה עם עוזר בלתי נראה כפול שלא יאכזב אתכם בשום מצב.

אוזניות ריגול

מכשיר שניתן להכניס בקלות לתעלת האוזן באוזן. המכשיר מורכב וו שקוף שבאמצעותו ניתן לבחור בקלות מכשיר מהאוזן. לטיפול אפילו יותר קל עם המכשיר מוצע בפינצטה המגנטית שלנו.

אפרכסת שתוכל להכניס בקלות לתעלת האוזן באוזן. האפרכסת מותקנת עם וו שקוף בעזרתו ניתן להסיר את האוזניה בקלות מהאוזן. לטיפול קל עוד יותר באפרכסת אנו מציעים פינצטה מגנטית בחנות המקוונת שלנו.

אפרכסת ריגול מיקום

פרמטרים מרגל אפרכסת

החבילה כוללת

  • אפרכסת מרגלים
  • מדריך ל

מדוע לקנות טכנולוגיית ריגול דרך החנות שלנו?

אנו יבואן ישיר ומפיץ טכנולוגיית ריגול עם ניסיון של שנים. הדרישות שלנו לגבי עיבוד ושיפור מוצרים אנו מתייעצים ישירות עם היצרן. כל מוצר שנכלל במבצע יעבור את בקרת האיכות של הכניסה ורק לאחר מכן מדורג בהיצע מוצרי הריגול שלנו.

הבדיקות שלנו מראות שהטכניקה הנמכרת שלנו יעילה יותר ובעלת אורך חיים ארוך יותר בהשוואה למוצרים תחרותיים. במקרה של בעיות טכניות בלתי צפויות, אנו מנסים לפתור את המצב בדחיפות לקראת שביעות רצון הלקוחות.

דיון במוצר (0)

האם יש לך שאלות לגבי מוצר?
שאל במהלך הדיון

אין עדיין שאלות
נשלח תשובה לשאלתך למייל זה

דירוג מוצר (0)

עדיין אין דירוג