אודותינו

חֶברָה

Cool-mania הוא אחד מפיצי האינטרנט הגדולים ביותר של מוצרי LED Party ומסעדות אלקטרוניות. מטה Cool-mania, שנוסד בשנת 2009, נמצא בסלובקיה (אירופה המרכזית). הפילוסופיה העסקית שלנו פשוטה: תן לצרכנים ולעסקים את מה שהם רוצים, מתי שהם רוצים את זה. אנו לא מפסיקים לשפר את הפעילות ברמה העולמית על ידי הצבת הלקוחות שלנו - וצרכיהם - בראש סדר העדיפויות.

cool mania קְבוּצָה

Media Leaders Ltd. מחזיקה בתעודת מערכת ניהול איכות מוכרת בינלאומית ISO 9001:2015

 

תעודת ISO media leaders

מוצרים

אנו מציעים ללקוחותינו מאות מוצרים, ורשימת קטגוריות המוצרים והיצע המוצרים שלנו הולכת וגדלה מדי יום. לקוחות מאניה מגניבים יודעים שהם מקבלים את המחירים הטובים ביותר והצעות בלעדיות על מגוון עצום של מוצרים כמו לד, גאדג'טים, מתנות, רכב, ריגול, אופנה ועוד רבים אחרים. בנוסף, אנו מציעים מוצרים חמים אחרים כגון חולצות LED, חוטי Glow El וכן הלאה.

היחסים הנהדרים שלנו עם כל הספקים הגדולים פירושם שלקוחותינו תמיד ימצאו מבצעים מיוחדים על מוצרים חמים מכל קטע מוצרים. וכדי לעזור ללקוחותינו לבחור את המוצרים הנכונים, אנו מקלים על מציאת זמינות, מחירים, ביקורות ודירוגים.


שֵׁרוּת

ב- Cool-mania, המיקוד שלנו תמיד היה לעזור ללקוחות לחסוך זמן וכסף. לכן השקענו בבניית אתר שמאפשר להם לנהל את חשבונותיהם בצורה מאובטחת ללא התערבות. גישת השירות העצמי, המעצימה 24/7, מבטיחה שאנו שומרים על לקוחותינו מרוצים ומחירינו תחרותיים

cool mania כתובת

cool mania החנות החנות cool mania חנות אלקטרונית cool mania