מצלמת עט FULL HD + זיכרון 8GB

קוד: 10-079
346,50 ₪ מחיר לא כולל מע"מ: 288,75 ₪
במלאי המוצרים נמצאים במלאי, מוכנים למשלוח.
כן! אנו שולחים אל US
+

מצלמת עט FULL HD + 8GB זיכרון - מצלמת המיני שבעט או בעט הריגול כוללת מצלמה איכותית המוקלטת בוידאו או מצלמת באיכות מעולה.

הגנת הקונה

  • החלפת מוצרים
  • בחינם תוך 30 יום
  • אחריות של 24 חודשים למוצרים
  • אחריות להחזר כספי תוך 14 יום

תיאור מוצר

מצלמת עט FULL HD + זיכרון 8GB - למצלמת המעט שבעט או למרגל יש מצלמה איכותית מובנית שמקליטה וידיאו או מצלמת באיכות מעולה. חיישן תמונת העל יכול להקליט וידאו גם בתנאי תאורה נמוכה. Full HD 1080p ב -30 פריימים לשנייה או 720p עד 60 פריימים בשנייה עם דחיסת וידאו H.264. העט מצויד גם במיקרופון, סוללה נטענת וזיכרון 8 GB מובנה. העט מתאים להקלטה בתוך הבית או בחוץ. השליטה בעט היא מאוד פשוטה - עם כפתור יחיד. בעזרת עט ריגול זה אתה יכול לכתוב ותוכל להחליף את המחסנית.

מצלמת HD מלאה

בלחיצה ארוכה על הכפתור בצד העליון, המצלמה עוברת למצב המתנה, שמאותת על ידי נורית כחול, שנמצאת בצד הנגדי של העט, שנשאר מוסתר מהסביבה. הקלטת הווידיאו מתחילה בלחיצה על הכפתור ולחיצה הבאה עליה תעצור את ההקלטה והווידיאו נשמר בזיכרון הפנימי. הקלטת הווידיאו מציגה את התאריך והשעה של ההקלטה.

עט מצלמה HD

בלחיצה כפולה במצב המתנה, העט עובר למצב צילום (חיווי LED כחול וירוק מהבהב). בלחיצה הבאה על הכפתור נעשה צילום ומאוחסן בזיכרון הפנימי. ואז, על ידי לחיצה כפולה חוזרת ונשנית, העט עובר שוב ממצב צילום למצב וידאו. טעינה אפשרית מיציאת ה- USB המחוברת למחשב או ממטען ה- USB (לא מסופק). כאשר הוא מחובר למחשב, המכשיר יכול לשמש ככונן הבזק מסוג USB רגיל לארכיון נתונים.

מאפיינים:
מצלמת מיני DVR מיניאטורית מוסתרת בעט כתיבה.
מיקרופון רגיש גבוה מובנה.
קישוריות למחשב באמצעות יציאת USB 2.0.

מפרט טכני:
זווית צפייה: 65 ̊
תאורה מינימלית: 1 לוקס
פורמט וידאו: MOV
פורמט דחיסה: H.264
רזולוציית וידאו: 1920x1080, 1280x720
תדר וידאו: מקסימום 1080p 30 fps, 720p מקסימום 60 fps
פורמט תמונה: JPG 204x1536
ממשק USB: USB 2.0
אפשרות לטעינת הסוללה באמצעות מתאם DC 5V / 500mA
קיבולת סוללה: 380mAH
מידות (אורך, קוטר): 155 מ"מ x 15 מ"מ
משקל: 50 גרם

החבילה כוללת:
עט כתיבה 1x עם מצלמה נסתרת FULL HD וזיכרון 8 GB
ידני 1x


מדוע לקנות מאיתנו טכנולוגיית ריגול?

אנחנו יבואן ישיר ומפיץ טכנולוגיית ריגול עם ניסיון של שנים. אנו מתייעצים עם הדרישות שלנו לגבי עיבוד ושכלול של מוצרים המוצעים ישירות עם היצרן. כל מוצר שאנו כוללים בהצעה חייב לעבור בקרת איכות כניסה, ורק אז הוא נכלל בהיצע שלנו של מוצרי ריגול.

הבדיקות שלנו מראות שאנחנו מוכרים את הטכניקה שהיא יעילה יותר ובעלת אורך חיים ארוך יותר בהשוואה למוצרים מתחרים. במקרה של בעיות טכניות בלתי צפויות אנו מנסים לפתור את המצב באופן דחוף ככל האפשר לקראת שביעות רצון הלקוחות.

דיון במוצר (0)

האם יש לך שאלות לגבי מוצר?
שאל במהלך הדיון

אין עדיין שאלות
נשלח תשובה לשאלתך למייל זה

דירוג מוצר (4)

71%